Akce a novinky

Akce a novinky

Akce a novinky

Co jsou to REPASE BATERIÍ a jaké jsou jejich výhody

Repase aku baterie je výměna vysloužilých článků uvnitř bateriového pouzdra, například pro vrtačky, pily, sekačky nebo elektrokola, koloběžky a podobně. Prakticky se jedná o vyjmutí starých článků včetně elektroniky a jejich náhradu novými, značkovými prvky, nezřídka kvalitnějšími než původní originál. Zachován zůstává jen původní obal nebo pouzdro.

Záložní zdroje - použití, výkon, přetížitelnost

Bateriové záložní (náhradní) zdroje od nás, jsou primárně určené pro oběhová čerpadla teplovodního topení, automatické a plynové kotle, kotelny rodinných domů, odtahové ventilátory, oběhová čerpadla a řídící elektroniku termických solárních systémů - prostě všude tam, kde i krátký výpadek proudu 230V z rozvodné sítě může napáchat značné škody. Naše zdroje se uplatní také v celé řadě jiných aplikací.

Jak vybrat nejlepší baterie do naslouchadel

Životnost – jinak také doba skladovatelnosti. Je vyznačena datem doporučené spotřeby. Čím je doba delší, tím je baterie v lepší kondici. Při správném skladování má na konci životnosti cca 70% energie. Nedoporučujeme baterie tak dlouho skladovat!

 

Skladování – zapomeňte na lednici! Baterie se orosí, samovybíjení se několikrát násobí a vlhkost zanášíte i do sluchadla. Ideální pro skladování je suché místo s teplotou 10 – 20 stupnů C, například ložnice.

 

Stránky