Akce a novinky

Akce a novinky

Akce a novinky

Záložní zdroje - použití, výkon, přetížitelnost

Bateriové záložní (náhradní) zdroje od nás, jsou primárně určené pro oběhová čerpadla teplovodního topení, automatické a plynové kotle, kotelny rodinných domů, odtahové ventilátory, oběhová čerpadla a řídící elektroniku termických solárních systémů - prostě všude tam, kde i krátký výpadek proudu 230V z rozvodné sítě může napáchat značné škody.

Jak vybrat nejlepší baterie do naslouchadel

Životnost – jinak také doba skladovatelnosti. Je vyznačena datem doporučené spotřeby. Čím je doba delší, tím je baterie v lepší kondici. Při správném skladování má na konci životnosti cca 70% energie. Nedoporučujeme baterie tak dlouho skladovat!

 

Akce DYNAMORÁDIO

S příchodem jara a sezónou zahrádkářů, kutilů a rybářů, jsme opět připravili pro své obchodní partnery pěknou akci. Při nákupu hodinkových a sluchadlových baterií získají tento unikátní přenosný radiopřijímač s dynamo-napájením. Je zajímavý nejen svým dizajnem, ale také svými vlastnostmi a parametry.

O záložních zdrojích v časopisech...

Znáte to, vypadne proud, přehřeje se kotel (krbová vložka s výměníkem) a je malér. Nebo: vypadne proud, plynový nebo automatický kotel se vypne a doma jsou studené radiátory. A nebo v létě: solární ohřev vody krásně běží, sluníčko svítí a vypadle proud. Fototermický systém se během několika minut přehřeje a ochrana bojleru vypne čerpadlo.

Stránky