Baterie H1 do naslouchadel

Baterie do naslouchadel

Naslouchadla, naslouchátka, kochleární implantáty. Všechny tyto pomůcky a přístroje pomáhají mnohým z nás vnímat zvuky okolního světa. Délka a kvalita jejich fungování závisí nejen na značce, ale také na kvalitě použité baterie do naslouchadla. Řekneme si, baterie do naslouchátek, těch je celá řada a konkurence stlačila jejich ceny na minimum, není třeba se tím zabývat. Opak je pravdou. Baterie do naslouchadla velmi zatěžují rodinný rozpočet, jejich potřeba je totiž nezanedbatelná.

U nás si toto uvědomujeme a dáváme svým zákazníkům nejen neocenitelné rady, ale také na výběr z několika nejvýkonnějších modelů, napříč spektrem všech výrobců. Jsme Vám na dosah všude v Čechách i na Moravě, stačí jen otevřít náš e-shop. Podívejte se, jak nás hodnotí ostatní zákazníci.

Baterie do naslouchadel

jsou opravdu výkonné a spolehlivé zdroje proudu pro naslouchadla, naslouchátka a kochleární implantáty, které mnoha lidem "vrací sluch". Protože od baterie do naslouchadla vyžadujeme spolehlivost a dlouhou životnost, používáme Zinc-Air (zinkovzduchové) baterie, které tato náročná kriteria splňují. Naštěstí se označení baterií ustálilo a lze je dnes odlišit nejen názvy, ale i podle barev.

Baterie do naslouchadel barevné značení typů

Výrobou baterií do naslouchadel a kochleárních implantátů se celosvětově zabývá jen několik firem, mají mnohaleté zkušeností a vyrábějí kvalitní baterie pro pro celou řadu odběratelů, kteří je pod svou značkou teprve uvádějí na trh. Proč tedy každá vydrží jinak dlouho? Proč doporučení výrobce sluchadla, mého lékaře, kamaráda...není ideální? Více se dozvíte ZDE!

Baterie do sluchadel

každý uživatel své sluchadlo používá jiným způsobem, má nastavenu jinou hlasitost, zapíná a vypíná jej v různých denních režimech. Testy dokazují, že lidem se dvěma shodnými sluchadly, nevydrží stejné baterie stejně dlouhou dobu.

Baterie do sluchadel TEST SET

 

Baterie do sluchadel nejsou dobré nebo špatné, ale jen vhodné a nevhodné. A nejvhodnější baterie pro Vás jsou ty, které si otestujete a vyberete sami. Na základě zkušeností jsme vybrali 6 nejvýkonnějších modelů od předních výrobců baterií.

Kupte si u nás sadu TEST SET za jednotnou cenu 12,-Kč / 1ks, baterie postupně ve svém sluchadle otestujte, zaznamenajte si výsledek a brzy budete vědět, které baterie jsou pro Vaše použití nejvhodnější. Pak už můžete cíleně nakupovat pouze tuto značku a konkrétní model.

Navštivte naši specializovanou prodejnu v Praze-Strašnicích.

TIP: při nákupu na našem e-shopu budete mít dopravné jen 29,-Kč


Prodáváme baterie pro neslyšící a nedoslýchavé, značek Widex, Rayovac, Energizer, Varta, Duracell a Panasonic.

Podívejte se co o nás a našich bateriích napsali v časopise Gong.

 

Widex baterie do naslouchadel
Rayovac EXTRA, baterie do naslouchadel
Energizer, baterie do sluchadel
Varta ECOPACK baterie do naslouchadel
Panasonic baterie do sluchadel
Duracell baterie do sluchadel