Baterie do nářadí

Baterie do nářadí

Baterie pro akumulátorové nářadí jsou velmi žádaný a specifický artikl. Jak se ruční aku nářadí vyvíjí k dokonalosti, baterie do nářadí nasledují tento trend a mění se jejich napětí i náplň. Bohužel jsou tady naše zkušenosti spíš negativní. Jak ceny, například aku vrtaček, klesají, tak klesá i kvalita originálních výrobků. Je běžným jevem, že cena setu zakoupeného někde v akci je takřka shodná s cenou jediného nového kvalitního akumulátoru.

Akumulátory / baterie do nářadí u nás najdete nejen podle druhu nástroje, ale i podle způsobu použití. Navštivte náš e-shop a pokud potřebujete baterii repasovat nebo jste nenašli co jste hledali, kontaktujte odborníky na naší prodejně.

Baterie do nářadí

vyžadují zvláštní pozornost při konstrukci i při výrobě nebo repasi. Baterie do nářadí musí splňovat proudové nároky té které vrtačky, šroubováku, kladiva... a zároveň jejich konstrukce musí být značně odolná otřesům i trochu drsnějšímu zacházení při práci. Je pravidlem, že čím více je nářadí používané, tím odolnější akumulátory se při výrobě baterie musejí použít. Není výjimkou, že nová baterie do nářadí, zakoupeného řekněme v akci obchodního domu, dosahuje ceny celé této akční sady. Baterie od nás je však nepoměrně kvalitnější a výrazně zvyšuje užitnou hodnotu Vašeho aku nářadí.

Elektrické nářadí

odvede jen tolik práce, kolik energie z baterie dostane. Naše zkušenosti ukazují, že elektrické nářadí, zejména kategorie "hobby", bývá od výrobce vybaveno podřadnými akumulátory. Poznal to už každý z nás, když jsme po týdnu vzali do ruky vrtačku a ta měla prázdnou baterii. Elektrické nářadí svou kvalitou ve většině případů převyšuje kvalitu i životnost baterie a repase nebo koupě nové se pak vyplatí.

Aku nářadí

je v současnosti nejoblíbenější skupinou pomocníků kutilům i řameslníkům. Aku nářadí osvobozuje svého uživatele od přívodu elektrické energie a různých prodlužováků.

Aku vrtačky

jsou nejrozšířenější kategorií aku nářadí. Od modelářských až po mohutné a výkonné stroje s příklepem, jsou aku vrtačky konstruovány i jako šroubováky, frézky, brusky a podobné víceúčelové nástroje s akumulátorem.

Aku šroubováky

jsou další skupinou pomocníků. Aku šroubováky jsou většinou jednoúčelové a provedením přizpůsobené ke konkrétnímu účelu (profesi).

Náhradní baterie

pro elektrické aku nářadí můžete objednat písemně i telefonicky, nebo osobně na naší specializované prodejně Baterie - Strašnice. Náhradní baterie máme i na skladě, zejména do více žádaných modelů aku nářadí. Přijďte, poradíme, posloužíme ...