CAMELION - hodinkové baterie

CAMELION - hodinkové baterie
Uvádíme na český trh hodinkové Zn-Mn a lithiové baterie CAMELION. Jedná se o výrobky známé především v západní Evropě, kde se nachází i sídlo společnosti. Na celý výrobní proces, ve vlastním výrobním závodě v Hong Kongu, dohlížejí skuteční odborníci.
 

Výrobky CAMELION se řadí k těm nejlepším a směle konkurují kvalitou a výkonem i zavedeným značkám zvučných jmen. Hodinkové baterie CAMELION jsou knoflíkové galvanické články vysokého výkonu a dlouhé životnosti, zpravidla 3 roky. Moderním výrobním postupem, aplikací nanotechnologie při výrobě směsi a za použití léty osvědčeného Zn-Mn systému je dosaženo vynikající kvality těchto nových alkalických baterií. Sami se můžete přesvědčit, že se parametry téměř rovnají Zn-Ag bateriím a hravě předčí jiné výrobky stejného Zn-Mn systému! Jejich užitná hodnota je nejvyšší z baterií na trhu. Představovaná řada je určena k profesionálnímu použití, zejména do hodinek, citlivých miniaturních přístrojů, pagerů a celé řady dalších aplikací.

  • nejvyšší výkon mezi bateriemi své třídy - graf měření ZDE
  • vysoká spolehlivost při provozu
  • nízké pořizovací náklady
  • dvojnásobný profit z práce pro hodináře
  • snížené riziko poruchovosti
Baterie CAMELION jsou vhodné pro většinu aplikací, kde se dosud tradičně používaly Zn-Ag baterie a zcela nahrazují alkalické baterie jiných výrobců. Časový limit pro výměnu baterie CAMELION doporučujeme 1 rok.
Knoflíkové - hodinkové Zn-Mn baterie
Knoflíkové lithiové Li-Mn baterie
Knoflíkové lithiové Li-Mn baterie