miniaturní baterie VELKOOBCHOD

miniaturní baterie VELKOOBCHOD

Velkoobchod a distribuce se specializací na hodinkové a lithiové primární baterie a akumulátory - Varta, Energizer, Seizaiken Seiko, Murata, Camelion, Panasonic

VARTA PROMO - ke 100ks libovolných Varta baterií obdržíte zdarma 30ks V377

Zajišťujeme plošnou distribuci baterií pro Čechy a Moravu, našimi zákazníky jsou hodinářské opravny a prodejny hodinářského zboží, prodejny elektro, řemeslníci a výrobci - odběratelé, kteří baterie používají pro další prodej, servis nebo výrobu.

Velkoobchodní ceny baterií

v sortimentu máme pouze kvalitní výrobky renomovaných výrobců, s dostatečnou skladovatelností a všemi certifikáty jakosti. Nízké distribuční náklady a velká obrátkovost jsou předpokladem pro vynikající ceny. VO ceník zašleme na vyžádání, telefonujte na 222 767 640, mailujte na prodej@janmelichar.cz. Jestliže se zaregistrujete v e-shopu, zboží a ceny budete vidět přímo.

Objednávky a prodej

Objednejte v našem e-shopu

Výkup použitých hodinkových baterií

vykupujeme hodinkové baterie s obsahem stříbra, evidujeme a vydáváme potvrzení o ekologické likvidaci. Bližší informace si vy žádejte laskavě na tel. 222 767 640, nebo na prodej@janmelichar.cz.

Poradenská činnost

rozsáhlá je naše poradenská činnost v oblasti napájecích zdrojů, zejména pak laboratorní testování, zátěžové vybíjecí i nabíjecí charakteristiky, formátování a posuzování technického stavu akumulátorů nebo baterií. Zde využíváme dlouholetých profesních zkušeností v této oblasti a napomáháme tak lepší provázanosti obchodu a služeb i ke zlepšení informovanosti našich obchodních partnerů.

Velkoobchodní podmínky v úplném znění ke stažení naleznete ZDE

Energizer hodinkové, lithiové a speciální baterie
Maxell hodinkové a lithiové baterie
Varta hodinkové, lithiové, komerční a speciální baterie
Camelion hodinkové, lithiové a speciální baterie
Camelion hodinkové, lithiové a speciální baterie
Sony baterie Ag-Zn
VO balení Sony s viditelnou dobou skladovatelnosti
Akumulátory a kapacitory Panasonic uvnitř hodinek
Princip nabíjení a složení hodinek
Akumulátory a kapacitory Panasonic