Záložní zdroje s externí baterií

Záložní zdroje s externí baterií

jsou konstrukčně složitější zařízení určená pro dlouhodobý provoz a větší výkony. Díky tomu je širší možnost jejich použití. V našem případě se jedná o záložní zdroje 230V/50Hz s výkony 300W - 3kW a záložním bateriovým napájením 12 nebo 24V. Tyto záložní zdroje jsou vhodné pro oběhová čerpadla ústředního topení, kotle na plynná i pevná paliva, elektroniku a pohony solárních systémů pro ohřev vody a zálohování celých kotelen rodinných domů a bytových jednotek. Jak vidno jedná se o náročné aplikace s velkým příkonem a potřebou zálohování i desítek hodin. Součástí celého správně fungujícího systému jsou záložní baterie na které klademe také velký důraz.

Příkladem pro další využití těchto zdrojů je zálohování automatického pohonu garážových vrat a vjezdových bran, dveřních systémů, požárních ventilačních systémů, přípojných bodů vysílačů WiFi, nebo mobilních pokladních systémů. Akvárium, terárium, líheň - vyžadují opravdu hodně energie pro svůj provoz. Všude ta se naše zdroje výtečně uplatní.

modely MV300, MV500, MV700 a MV1000  jsou SINUSOVÉ záložní zdroje 230V/50Hz pro oběhová čerpadla ÚT, plynové kotle i celé kotelny na tuhá paliva s automatickým provozem, čerpadla i řídící elektroniku termických solárních systémů, požární ventilaci, vysílače WiFi a elektrické pohony garážových vrat i vjezdových bran. Všude tam, kde se vyžaduje dlouhodobý náhradní provoz i několik desítek hodin. Jsou vybaveny samočinně spínaným chladícím ventilátorem. Jejich další vlastností je aktivní regulace kolísání síťového napětí. Lze je využít v domácnosti a dílně pro celou řadu přístrojů a strojů, kde díky přesnému sinusovému výstupnímu signálu je k nim možné připojit libovolné spotřebiče s příkonem odpovídajícím parametrům záložního zdroje. Tedy krom uvedených to mohou například být vzduchování akvárií, ventilace a topení terárií a líhní, PC, DVB-T, TV, SAT, vysílače WiFi, lednice a mrazničky...

záložní zdroj pro čerpadla model MK300S

 

 

 • doba záložního provozu i několik dnů
 • výkon 300 - 1000W podle modelu
 • čisté sinusové výstupní napětí/proud
 • snadné připojení spotřebičů i akumulátorů
 • modely od MV700 výše, jsou vhodné i pro zálohování lednic a pohonů garážových vrat a vjezdových bran
 • lze použít jako záloha TV, DVB-T, SAT, PC a pod.

MV300MV500MV700,  MV1000  

 

 

modely MV1500 a MV3000 jsou vysoko přetížitelné SINUSOVÉ záložní zdroje 230V/50Hz, nejen pro požární čerpadla a ventilátory, výtahy, výkonné chladící jednotky, ale i oběhová čerpadla, kotle i celé kotelny na tuhá paliva s automatickým provozem, čerpadla i řídící elektroniku termických solárních systémů, ventilaci, vysílače WiFi a elektrické pohony garážových vrat i vjezdových bran. Všude tam, kde se vyžaduje dlouhodobý náhradní provoz i několik desítek hodin. Jsou vybaveny samočinně spínaným chladícím ventilátorem.  Lze je využít také v domácnosti a dílně pro celou řadu přístrojů a strojů, kde díky přesnému sinusovému výstupnímu signálu je k nim možné připojit libovolné spotřebiče s příkonem odpovídajícím parametrům záložního zdroje. Tedy krom uvedených to mohou například být vzduchování akvárií, ventilace a topení terárií a líhní, PC, DVB-T, TV, SAT, vysílače WiFi, lednice a mrazničky...

záložní zdroj MV3000

 • doba záložního provozu v řádu hodin
 • výkon 1,5W - 3kW podle modelu
 • čisté sinusové výstupní napětí/proud
 • snadné připojení spotřebičů i akumulátorů
 • přetížitelnost 300% nomin. výkonu
 • je vhodný i pro zálohování pohonů garážových vrat a vjezdových bran

MV1500  a  MV3000

 

 

 

model MT300 se SINUSOVÝM průběhem výstupního napětí 230V/50Hz a kabely k připojení externího akumulátoru 12V, je nejúspornější model a vyznačuje se minimální klidovou spotřebou. UPS záložní zdroj této řady je primárně určený k zálohování atmosferických a kondenzačních plynových kotlů, ale je vhodný i oběhová čerpadla, kotelny na tuhá paliva, kde se vyžaduje náhradní provoz i několik desítek hodin. Přirozeně jej využít v domácnosti a dílně pro celou řadu přístrojů a strojů. Díky kvalitnímu sinusovému výstupnímu signálu je k němu možné připojit libovolné spotřebiče, zvládne rozběh asynchronních motorů s příkonem do 300W a dokáže zálohovat i některé lednice a mrazáky. Vyznačuje se nejmenší klidovou spotřebou. 

Jediný zdroj svého, který dokáže spolehlivě zálohovat plynové a kondenzační kotle, které mají hoření plamene kontrolováno změnou ionizačního napětí !

zalozni zdroj sinus me500s

 • doba záložního provozu i několik dnů
 • výkon 300W
 • rozběh asynchronních motorů do 300W
 • čisté sinusové výstupní napětí/proud
 • snadné připojení spotřebičů i akumulátorů
 • pro zálohování plynových kondenzačních kotlů
 • lze použít jako záloha lednic, TV, DVB-T, SAT, PC a pod. 

MT300

 

 

Pokud hledáte menší záložní zdroj, přejděte do sekce zdrojů s vestavěnou baterií.

Kvalitní záložní baterie můžete zakoupit v naší specializované prodejně nebo na eshopu. Vyobrazené baterie nejsou součástí dodávky zdroje.

Rádi Vám poradíme při volbě záložního zdroje i externí baterie.

zalozni_zdroje_pro_pohony_vrat_a_vjezdovych_bran
zalozni_zdroje_pro_pokladni_systemy
zalozni_zdroje_pro_pozarni_ventilacni_system
zalozni_zdroje_pro_vysilace_wifi