Služby

Služby

Diagnostika

Diagnostika

zjistí skutečný stav akumulátoru nebo baterie, odhalí skryté vady a pomůže při rozhodování zda se pokusit o záchranu, renovaci nebo rovnou pořídit nový. Diagnostika může odhalit i závadu celého připojeného zařízení.

Formátování

je způsob a možnost znovuzprovoznění dlouhodobě odstaveného nebo nefunkčního akumulátoru nebo baterie. Je to reálná šance k navrácení části kapacity. Formátováním se prodlouží jeho životnost a zvýší užitná hodnota. Nedostanete zpět nový akumulátor, jen Vám ho vrátíme "v lepší kondici".

Výroba

Výměna baterií

přijde na řadu, jestliže staré doslouží. Nezáleží na tom zda se jedná o akumulátory nebo primární bateie, postupy jsou stejné. Staré baterie vyjmeme, nahradíme novými a přístroj po otestování opět zavřeme.

Nabíjení

Nabíjení

podle individuálních požadavků zákazníků provádíme na nejkvalitnějších nabíječích Hyperion a Deca. Ty zaručují kvalitní nabíjení na maximální možnou kapacitu baterie.

Nabíjení autobaterií

je nová služba pro Vás. Nabijeme nebo otestujeme startovací akumulátor, abyste nejen nastartovali, ale také jej mohli bez obav uložit k "zimnímu spánku". Nabíjení autobaterií provádíme podle aktuální kapacity, většinou do druhého dne.

Repase

je řešení! Repase baterií, jinak také renovace, je z hlediska ekologického i ekonomického nejšetrnější způsob navrácení původní funkčnosti akumulátoru a tím i celého přístroje. Nač vyhazovat celý přístroj jenom kvůli nefunkčnímu zdroji - renovovat lze prakticky libovolný akumulátor. Zakoupit nový akumulátor je dalším řešením, přičemž nelze předem určit, zda je technicky lepší nebo cenově výhodnější renovace nebo koupě. To odhalí jen individuálním posouzení Vašeho akumulátoru / baterie. Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem jsme připraveni zodpovědět všechny Vaše dotazy. Tady uvidíte, co se děje s vaší baterií při repasi.