Nabíjení

Nabíjení

Správné a efektivní nabíjení autobaterií i mnoha jiných akumulátorů je poměrně složitá operace. Zvláště dnes, kdy žádáme aby baterie byla malá, lehká, výkonná a dlouho vydržela. To zvedá pomyslnou laťku složitosti procesu nabíjení a správné údržby, každé baterie, velmi vysoko.

Použitím kvalitních nabíječek se dá dosáhnout velmi dlouhé životnosti nabíjecí baterie, ale i přesto je dobré si nechat baterii odborně nabít a nejlépe u nás.

Nabíjení

podle individuálních požadavků zákazníků provádíme na nejkvalitnějších nabíječích Hyperion a Deca. Ty zaručují kvalitní nabíjení na maximální možnou kapacitu baterie.

Nabíjení autobaterií

je nová služba pro Vás. Nabijeme nebo otestujeme startovací akumulátor, abyste nejen nastartovali, ale také jej mohli bez obav uložit k "zimnímu spánku". Nabíjení autobaterií provádíme podle aktuální kapacity, většinou do druhého dne.

Formátování

je způsob a možnost znovuzprovoznění dlouhodobě odstaveného nebo nefunkčního akumulátoru nebo baterie. Je to reálná šance k navrácení části kapacity. Formátování prodlouží jeho životnost a zvýší užitná hodnota. Nedostanete zpět nový akumulátor, jen Vám ho vrátíme v lepší kondici.

Měření a testování akumulátorů a baterií