Led žárovky, pásky, zářivky, svítilny, adaptery, antény...

Led žárovky, pásky, zářivky, svítilny, adaptery, antény...

Kromě akumulátorů, baterií a záložních zdrojů, naše firma prodává LED žárovky, LED pásky a LED zářivky, sortiment klasických a úsporných žárovek, autožárovky, profesionální, osobní i čelové svítilny, reflektory, náhradní osvětlení, pokojové antény, adaptery k notebookům, tabletům a elektroinstalační prvky. Zákazníci u nás najdou nejen kvalitní výrobky a díly, ale také osobní přístup obsluhy s hlubokými technickými znalostmi a zkušenostmi.

Led žárovky

jsou obdobou klasických vláknových žárovek, nejen rozměrem, ale i tvarem a barvou světla. LED žárovky jsou elektrické světelné zdroje pro 12 - 230V, s nejmenší spotřebou mezi komerčně vyráběnými a díky své mnohonásobně delší životnosti než vláknová žárovka, si získávají stále více příznivců. LED žárovky, pásky i zářivky pracují na stejném principu, kdy při průchodu elektrického proudu polovodičovým prvkem se vytváří světelný tok.  

Led pásky

se využívají zejména jako dekorativní a doplňkové osvětlení. LED pásky jsou konstruovány pro bezpečné nízké napětí 12V a z toho důvodu je využívají nejen profesionálové, ale zejména kutilové.

Led zářivky

nahrazují klasické zářivkové trubice, používané zejména ve stropních a přisazených svítidlech. LED zářivkami snadno snížíte spotřebu osvětlení v kanceláři, dílně i škole o 50%!

Autožárovky

jsou speciální žárovky pro motorová vozidla. Autožárovky jsou konstruovány na nízké napětí od 6V do 24V, podle druhu elektroinstalace ve vozidle. Dále pak se liší paticí, tvarem baňky a barvou krycího skla. Nová generace autožárovek je tak v LED provedení.

Adaptery k notebookům

jsou výkonné napájecí zdroje a zároveň nabíječky baterií notebooků a netbooků. Adaptery k notebookům dodáváme i v provedení pro více notebooků, v případě poruchy Vašeho adapteru nemusíte složitě shánět originální...

Antény

a zejména pokojové antény pro příjem digitálního signálu jsou u nás k dostání. Některé antény Vám rádi zapůjčíme k otestování.

Svítilny

baterky, čelovky, cyklosvítilny, montážní a kapesní svítilny. Profesionální, do výbušného prostedí, pracovní i nárazuvzdorné, svítilny nabíjecí nebo na klasické baterie. Na skladě v naší prodejně najdete opravdu velký výběr nejrůznějších svítilen - přenosných i náhradních zdrojů světla.

Reflektory

jsou stacionární a velmi účinné světelné zdroje. Reflektory se používají na stavbách, při práci, na příjezdových cestách i jinde. Osazené jsou halogonovými žárovkami, nebo výkonnými LED zdroji. Napájené jsou většinou 230V ze sítě.