Repase

Repase

Akumulátorová baterie je sestava z jednotlivých aku článků a je nepřetržitým zdrojem stejnosměrného proudu nízkého napětí. Díky tomu ji můžeme používat v každém prostředí bez nebezpečí úrazu elektrickým proudem. Zejména pro přenosné akumulátorové nářadí, záchranářské a lékařské přístroje nebo měřící technika terénních pracovníků se bez takových zdrojů neobejde už vůbec! Je třeba si ale uvědomit, že i akumulátory / baterie mají omezenou životnost, vyžadují alespoň minimální doporučenou údržbu a nakonec, když už neslouží jako na začátku, je nutné je vyměnit.

Nejvhodnějším řešením jsou renovace nebo repase aku baterií. Znovu použít pouzdro, elektroniku, vodiče a kontakty, lze totiž jen v případě repase. Je to řešení moderní, ekonomické a ekologické.

REPASE AKU BATERIÍ

jinak také renovace, je z hlediska ekologického i ekonomického nejšetrnější způsob navrácení původní funkčnosti baterie i celého stroje. Nač vyhazovat funkční zařízení jenom kvůli nefunkčnímu zdroji, repasovat lze každý akumulátor. Individuálním posouzením právě toho Vašeho, dosáhneme:
  • zvýšení výkonu
  • odstranění samovybíjení
  • úspory oproti koupi nového stroje
a záruka 2 roky, která zahrnuje:

TIP PRO MIMOPRAŽSKÉ: Pošlete k nám na repasi libovolnou baterii, zavoláme Vám s návrhem kapacity a rozpočtu. Nebudete-li spokojeni, nebudeme nic účtovat a ZDARMA pošleme baterii zpět! Spolehlivý způsob dopravy naleznete ZDE
PROSBA VŠEM: Spolu s bateriemi technologie Li-Ion a Li-FePO přineste nebo pošlete i nabíječku, je nutná pro kontrolu řídící elektroniky baterie.

Bezplatné posouzení repase baterie / akumulátoru na tel.: 222 767 640, nebo:  strasnice@janmelichar.cz

REPASE BATERIÍ

je výměna akumulátorových článků přímo ve Vašem zařízení, ať už to je výměnný aku-pak do vrtačky, nebo akumulátorový vysavač ... v mnoha případech to je jediná možnost zprovoznění, protože akumulátor je s přístrojem spojen v jeden celek. Přístroj v takovém případě rozebereme, vyjmeme staré články a nahradíme je novými. Poté přístroj opět smontujeme, akumulátor oživíme a tak jej připravíme k použití. Pouzdro vždy zůstává původní, stejně tak i případně použitá elektronika. Velkou výhodu je, že v mnoha případech si můžete zvolit i vyšší kapacitu akumulátoru. Je proto velmi důležité donést k renovaci aku-pak, nebo přístroj se zabudovaným akumulátorem, vždy kompletní.

RENOVACE

akumulátorů a baterií nabízíme pro všechny přístroje (laserové měřiče, geodetická zařízení, defibrilátory, testery, analyzéry ...), elektrického aku-nářadí (vrtaček, brusek, sbíječek...), přehrávačů (CD, MP3-4...), mobilních telefonů, počítačů (NTB, tablet, iPhone, NETbook...) a navigací GPS. Ale také do elektrokol, elektroskútrů, koloběžek, hoverboardů, longboardů, pro segway a do dětských vozítek, golfových vozíků, modelů aut, lodí a letadel a celé řady dalších zařízení. Na repase baterií používáme kvalitní značkové články SANYO, PANASONIC, SONY, MURATA, TOSHIBA, LG, SAFT, VARTA, systémů Li-Ion, Li-Pol, Ni-MH i Ni-Cd.

Příklady nejčastějších renovací / repasí

Akumulátorové nářadí PROFESIONAL

repase baterií do aku vrtaček, šroubováků, nářadíPráce s ním je Vaše živobytí, používáte ho denně a protože pracujete s plným nasazením, opravdu Vám záleží na spolehlivosti i vysokém výkonu. Protože nic nenecháváte náhodě a víte, že kvalitní akumulátory jsou jeho „životně důležitou“ součástí, vybíráte z nejkvalitnějších.

Doporučujeme a montujeme osvědčené, prověřené akumulátory Sanyo, Panasonic a Sony/Murata, které bezezbytku splní Vaše požadavky na výkon, spolehlivost i dlouhou životnost. Jsou přímu předurčené pro stroje MAKITA, DEWALT, METABO, HITACHI, MILWAUKEE, AEG, NAREX, PROTOOL, FESTOOL, BERNER, HECHT, BOSCH, BECK, ELU, WÜRTH, ATLAS COPCO atp.


Akumulátorové nářadí HOBBY

Jak už název napovídá i Vy jste vášnivým kutilem a žádná práce doma, na zahradě nebo chalupě Vám není překážkou. Máte mnoho znalostí, šikovné ruce a rád používáte akumulátorové nářadí které Vám dobře slouží už dlouhou dobu, jste s ním maximálně spokojen a rozhodně se sním nechcete rozloučit. A protože navíc uvažujete ekologicky nevyměníte ho, když „jen“ dosloužily akumulátory!

Optimálním řešením pro Vás - kutily, chataře a chalupáře je repase aku baterií. Máte stroj k občasnému použití s menší zátěží a k těm Vám doporučujeme osvědčené akumulátory Sanyo, Panasonic nebo X-Cell. Ze zkušenosti už víme, že kvalita nové baterie bude ve většině případů lepší než originál, co do proudové zatížitelnosti i samovybíjení.


Akumulátorové nářadí LOW HOBBY

Každý občas potřebujeme něco přišroubovat, vyvrtat, opravit a nebo třeba jen smontovat stěnu do předsíně. A tak vyndáme aku-vrtačku nebo šroubovák a protože je, jako pokaždé, vybitý akumulátor musíme práci na několik hodin odložit než se nabije... jistě se Vám to také stalo, máme totiž nářadí z nějaké akce nebo obchodního domu, za „výhodnou“ cenu. Ale co když akumulátor jednou doslouží? Nový je drahý nebo neexistuje a cena repase je prý příliš vysoká...

NEKUPUJTE HNED NOVOU VRTAČKU, UŽ MÁME ŘEŠENÍ !

Doporučujeme provádět repase baterií právě u nás, vyplatí se to a garantujeme Vám, že budete spokojeni s výsledkem. Na základě dlouholetých zkušeností k repasi použijeme kvalitní akumulátory X-Cell o kapacitě 1100mAh, které několikanásobně předčí vlastnosti originálu co do samovybíjení a proudové zatížitelnosti. Přestanete řešit nabíjení po týdnu nečinnosti a konečně zašroubujete všechny šrouby najednou.


 Akumulátory do elektrokol

repase baterií do elektrokolZrodil se fenomén rekreační cykloturistiky - elektrokolo a to dostane "do sedla" i zavilého odpůrce tohoto druhu dopravy. Klasické jízdní kolo se šlapkami, brzdami a přehazovačkou, jak jej znáte je navíc vybaveno vestavěným elektromotorem, který za Vás kolo pohání, stačí jenom přidat plyn jako na motocyklu. Nároky na akumulátor, odkud si motor bere energii, jsou značné a proto jeho výkon ovlivňuje i Váš dojezd "bez šlapání".

Vyměníme, opravíme nebo odborně provedeme repase aku baterií i do Vašeho elektrokola! Používáme speciální Li-Ion články pro vysoké zátěže a proto výrobky a repase od nás jsou ve většině případů výkonější a odolnější než originál.


Akumulátorové vysavače

renovace a výroba baterií do vysavače, holícího strojku, nouzového osvětleníJste majiteli akumulátorového vysavače který pořádně „netáhne“ a už nevydrží v provozu jako dřív. Jedná se o malý jednoduchý model do ruky, typ s dlouhou rukojetí a velkým výkonem a nebo to je automatický robotický vysavač? Všechny mají jedno společné – potřebují kvalitní a výkonnné akumulátory! Dají se koupit nebo opravit?

Provádíme repase baterií (akumulátorů) do všech známých typů a modelů vysavačů, zametacích strojů i robotických vysavačů. K tomu účelu používáme pouze prověřené a kvalitní akumulátory Sanyo, Panasonic a X-Cell, kapacity lze volit, s přihlédnutím k typu a modelu stroje, v rozmezí od 1100mAh až po 4500mAh.


Akumulátorová svítidla nouzového osvětlení

Budovy a prostory bez oken – fenomén dnešní doby, nebo požární únikové cesty, chodby a schodiště domů. Zde všude jsou instalovaná svítidla „nouzového osvětlení“. Jak název napovídá se jedná o osvětlení v nouzi a proto nároky kladené na zabudované akumulátory jsou oprávněně vysoké.

Doporučujeme pro tento účel, vedle kontrol, také pravidelné výměny akumulátorů. Máme pro vás připravenou celou škálu osvědčených, kvalitních a prověřených akumulátorů Sanyo, Panasonic a X-Cell v nejpoužívanějších kapacitách od 1300mAh do 2000mAh. Přirozeně zvládáme i jiné kapacity.


Akumulátorové holicí strojky a zubní kartáčky

Dnes jsou naprosto běžné nabíjecí holicí strojky pro pány i dámy a ty jsou vybaveny akumulátorem. Když skončí jejich životnost, je potřeba provést výměnu. ale kam se vlastně obrátit, když si prodejce neví rady ?


Baterie pro elektroskútr, koloběžku, hoverboard, longboard, měřicí přístroje a pod.

Elektroskútr, kolonožka, elektroboard, segway a jiné – fenomén dnešní dopravy a zábavy; přenosné přístroje pro osobní i profesionální užití; toto vše potřebuje ke své činnosti kvalitní zdroj energie, výkonné baterie a akumulátory. Profesionálové potřebují výkonné a spolehlivé zdroje, kutilové ocení optimální kvalitu za rozumnou cenu a všichni společně potřebují spolehlivého partnera se zkušenostmi v oboru akumulátorů..

Doporučujeme Vám navštívit naši provozovnu, kde najdete co potřebujete. Nejen porozumění s Vaším problémem, ale také odbornou radu a pomoc. Jsme tu a pracujeme pro Vás od roku 1990.

volejte :  222 767 640,  pište :  strasnice@janmelichar.cz

Telefonní čísla (dnes už nefunkční) na kterých jste nás mohli v minulosti také zastihnout: 420274771100, 274771100, 420283840144 nebo 771100.
Spolupracujeme s firmami Avacom, Battex, Accu Technology, Omnitron, Fulgur Battman a pod.
Repase provádíme k nářadí
MAKITA, DEWALT, METABO, HITACHI, MILWAUKEE, AEG, NAREX, PROTOOL, FESTOOL, BERNER, HECHT, BOSCH, BECK, ELU, WÜRTH, ATLAS COPCO, ale také Parkside, Moutfield, Hill mini, Viole Works, Kein Box, Handy Saw, Amzo, Brenchie, Nakida, Powerbite, Allsome, Flinke, Keeper, Sawaway, Hedo, Smellbee, Mustool, Parkside, Ceepuy, Batavia, Procraft, Lux, Trotec, Worcraft, Hecht, DrillPro, Verdemax, Extol, Einhell, Craft, Goldsea, Elite, Chain, Solight, Makota, Onex a jiné.

Repasujeme baterie pro všechny druhy ručního nářadí a strojů
Repase provádíme výměnou všech článků baterie
Repasujeme také baterie ve všech vysavačích
Používáme jen kvalitní baterie a články
Repase a výroba aku baterií
Výroba, montáž
Repase bateríí elektrokola, koloběžky a skútru