Jak vybrat nejlepší baterie do naslouchadel

Jak vybrat nejlepší baterie do naslouchadel

Jaké baterie do naslouchadel jsou nejlepší? Jednoduchá otázka a nesnadná odpověď. Všichni výrobci se totiž snaží prodat své baterie, ale někteří vyzdvihují jejich klady nad jiné, investují do mediální podpory víc než do kvality výrobků a dokonce motivují prodejce! To všechno tlačí ceny vzhůru, že se nestačíme divit.

Ve světě existuje opravdu jen několik skutečných výrobců, kteří vyrábí kvalitní baterie. Potom jsou ti ostatní...

 

Zde Vám chci dát návod, jak nepodlehnout zavádějícím argumentům a vybrat ty správné baterie. A abyste správně pochopili důvody, uvedu nejdřív některé nutné údaje.

Životnost – jinak také doba skladovatelnosti. Je vyznačena datem doporučené spotřeby. Čím je doba delší, tím je baterie v lepší kondici. Při správném skladování má na konci životnosti cca 70% energie. Nedoporučujeme baterie tak dlouho skladovat!

 

Skladování – zapomeňte na lednici! Baterie se orosí, samovybíjení se několikrát násobí a vlhkost zanášíte i do sluchadla. Ideální pro skladování je suché místo s teplotou 10 – 20 stupnů C, například ložnice.

 

Kapacita – pojem, který naznačuje výdrž baterie ve sluchadle. Je to pojem zavádějící, protože výdrž baterie ve sluchadle je závislá na mnoha faktorech, jako: hlasitost, typ sluchadla, denní režim, stav baterie...atd. Podle tohoto údaje volit typ baterie není správné řešení.

 

Doporučení výrobce - kvalitní baterie do naslouchadel jsou vyrobeny na základě požadavků všech výrobců sluchadel, tedy není nutné k naslouchátku značky XYZ zároveň používat pouze baterie XYZ. To je pouze marketingový nástroj výrobce…

 

Takže jak na to?

 

Mějte na paměti co jste si zde přečetli, kupte si balení baterií a otestujte si jejich výdrž v reálných podmínkách. To samé udělejte s jinou značkou, až najdete tu, která Vám vyhovuje nejlépe.

 

U nás můžete zakoupit dokonce Testovací set za zvýhodněnou cenu a pokud jej objednáte na e-shopu, bude dopravné jen 25,- Kč. Nakupujte bez rizika a navštivte naši specializovanou prodejnu, e-shop, nebo některou z nejbližších prodejen.

Baterie Widex
Baterie Rayovac
Baterie Varta Eco
Baterie Varta Auditas