Baterie do naslouchadel, novinky které Vás zaujmou

Baterie do naslouchadel, novinky které Vás zaujmou

Baterie do naslouchadel, naslouchátek a sluchových procesorů kochleárních a kmenových implantátů, jsou důležitým zdrojem energie a je na ně kladen značný nárok na životnost a výkon. Je naším cílem splnit tyto požadavky, proto u nás najdete, již tradičně, jen ty nejvýkonější a léty prověřené modely od známých výrobců baterií. Vybíráme a uvádíme je na trh na základě dlouholetých zkušeností našich i vašich, díky mnoha zpětným hodnocením, které nám laskavě poskytujete. Děkujeme Vám za to.

 
Na pořadu jsou dnes nové, prověřené baterie Ultrasonic a Varta, ekonomické balení MASTERPACK, bezplatná doprava, AKCE pro vás, novinky u baterií pro implantáty. Tak se do toho dáme a kdo pospíchá, může rovnou nakupovat na e-shopu
 
 
Baterie ULTRASONIC dodáváme v provedení 10 / PR10, 13 / PR48, 312 / PR41 a 675 / PR44. Je to nová řada baterií s ověřenými parametry a kvalitou, která si nezadá s žádnou konkurenční baterií.
Skladovatelnosti jsou obvykle do roku 2022 a prodlužují se, jak nakupujeme nové série.
Teď je na eshopu je můžete zakoupit za akční zaváděcí ceny s dopravným od 29 Kč po celé ČR.
 
 
 
VARTA Power One, je nový a výkonější model baterií. Ti z Vás kterí používali baterie Varta ecopack, budou mít nyní k dispozici více energie za stejnou cenu. Opět máme na skladě modely 10, 13, 312 a 675.
Skladovatelnost do roku 2022 a bude se prodlužovat s novými nákupy.
U tohoto modelu připravujeme do budoucna ekonomické balení MASTERPACK, sledujte proto náš e-shop, kde se toto zajímavé balení brzy objeví.
 
 
 
 
 
MASTERPACK baterií Rayovac Extra, dodáváme ve všech velikostech 10, 13, 312 a 675. Jedná se o větší balení baterií, kde je na výběr ze 20, 50 nebo 100 blistrového balení.
Tyto baterie spotřebitelé považují za nejkvalitnější na trhu a naše zkušenosti jim dávají za pravdu. Hlavními přednostmi balení MASTERPACK jsou vždy:
- zvýhodněná cena baterií v závislosti na balení
- bezplatná doprava pro celou ČR
 
 
 
 
MASTERPACK baterií Panasonic, dodáváme ve všech velikostech 10 / PR70, 13 / PR48, 312 / PR41 a 675 / PR44. Jedná se o větší balení baterií, kde je na výběr ze 20, 50 nebo 100 blistrového balení.
Baterie Panasonic právem patří mezi nejoblíbenější. Hlavními přednostmi balení MASTERPACK jsou vždy:
- zvýhodněná cena baterií v závislosti na balení
- bezplatná doprava pro celou ČR
 
 
 
 
 
DOPRAVA ZDARMA pro celou ČR - platí při nákupu všech baterií v balení MASTERPACK a nově také pro všechny baterie do implantátů. Pro menší množství baterií je naše dopravné již od 29 Kč (detailní informace v popisu baterie)