Baterie do hodinek - výrobky, kvůli kterým jsme přestali natahovat hodinky

Baterie do hodinek - výrobky, kvůli kterým jsme přestali natahovat hodinky

Profesionálové a mistři hodináři, nás znají jako spolehlivého partnera pro velkoobchod a distribuci hodinkových a knoflíkových baterií VARTA, ENERGIZER, SONY, PANASONIC, MAXELL, RAYOVAC a CAMELION, již od roku 1990.

Když slyšíte rozhovor o CR2032, LR44, nebo baterii 377, můžete si být jisti, že spolu rozmlouvají "hodináři" nebo "baterkáři" a v obou případech se jedná o lidi postižené miniaturními hodinovými strojky a pidibateriemi. Následující informace jsou určené především jim.

Informace pro obchodní partnery

  • VARTA - promo 100 + 30 GRÁTIS je stále v běhu
  • nově v nabídce - hodinkové a lithiové baterie SONY
  • doprava zboží nad 3000 Kč zdarma
  • výhodně vykoupíme a zdarma odvezeme použité baterie

 

Nabíjecí lithiové baterie a kondenzátory do hodinových strojků,
Modely nabíjecích baterií
 
jsou novou skupinou baterií, akumulátorů a kapacitorů, kterými výrobci hodinek začali osazovat své strojky. Důvodem pro takový krok jsou větší enegetické nároky strojku a zároveň schopnost využít solární energii k dobíjení vestavěné baterie. Většinou jsou baterie opatřeny nejrůznějšími vývody. Na skladě máme už nyní nejpoužívanější typy v celé řadě modifikací. Pro ilustraci uvádíme několik z modelů, které jsou u nás k dostání:

- CTL920; CTL1616
- LIR2032; LIR2450
- ML2016-HS1; ML2430-HS1
- MT621; MT920

Zavolejte nám, jestliže v katalogu nenajdete potřebný model, nebo budete chtít upřesnit cenu pro Vás, tel.: 222 767 640 !.

 
 
Zdarma odvezeme použité hodinkové baterie,
Výkup hodinkových baterií
 
to je naše nová služba pro Vás. Výkupní cena 800,- Kč za 1kg baterií platí stále, nově jsme také zřídili BEZPLATNÝ SVOZ těchto baterií po celé ČR. Stačí zavolat k nám, svoz objednat a baterie vhodně zabalit. Kurýr přijede k Vám a baterie vyzvedne v dohodnutou dobu. U nás baterie zvážíme, zaevidujeme, vystavíme a doručíme Vám poukaz na peníze a potvrzení pro MŽP. Při následující objednávce můžete uplatnit nárok na slevu z ceny objednávky.
 
Úplné informace najdete v pravidlech pro výkup baterií.
 
 
 
 
telefonujte:  +420 222 767 640    pište:  prodej@janmelichar.cz