Baterie do naslouchátek

Baterie do naslouchátek

pro neslyšící a osoby s částečnou ztrátou sluchu, jinak také zinkovzduchové (zinc-air) baterie - neodmyslitelné příslušenství sluchátek, sluchadel či naslouchadel. Mezi všemi výrobci zvlášť vynikají kvalitou VARTA Auditas a Ecopack, RAYOVAC Extra, Special a Cochlear, ENERGIZER a PANASONIC. Ručíme zato, že budou čerstvé a kvalitní! Ze zkušenosti víme, že každé naslouchadlo lépe a déle pracuje s jinou baterií, bez ohledu na to jakou výrobce udává kapacitu nebo doporučení o spokojenosti zákazníků. Naše rada je vyzkoušet a sami se přesvědčit. Připravili jsme  pro Vás testovací sety 6 typů baterií, abyste sami mohli otestovat, který model Vám budou nejlépe vyhovovat.

TESTOVACÍ set

je sada baterií různých značek v běžném balení na blistru. Je určena každému, kdo chce vyzkoušet, které baterie nejdéle vydrží právě v jeho naslouchátku. Pro snadnější rozhodování při koupi, je cena baterie v setu 12,-Kč/1ks.

>>> koupit TEST-SET v e-shopu <<<

RAYOVAC extra

cena od 12,-Kč za 1ks, spotřebitelské balení bl 6ks ... jsou baterie s nejvyšší deklarovanou kapacitou mezi bateriemi tohoto druhu a počátečním napětím 1,4V. Jedná se o nejrozšířenější baterie na našem trhu.

>>> koupit RAYOVAC extra v e-shopu <<<

RAYOVAC special

cena 14,-Kč za 1ks, spotřebitelské balení bl 6ks ... jsou baterie s nejvyšší deklarovanou kapacitou mezi bateriemi tohoto druhu a počátečním napětím 1,45V, což je podle výrobců naslouchátek, výhoda pro digitální přístroje.

>>> koupit RAYOVAC special v e-shopu <<<

RAYOVAC cochlear

cena 16,-Kč za 1ks, spotřebitelské balení bl 12ks  ... jsou baterie speciálně vyvinuté a určené pro kochleární implantáty. Baterie se vyznačují vysokou proudovou zatížitelností, tak potřebnou právě pro tento druh naslouchadel. Pro běžná naslouchadle je lze bez obav použít také, nicméně životnost v nich bude kratší než běžný model 675.

>>> koupit RAYOVAC cochlear v e-shopu <<<

PANASONIC

cena 14,-Kč za 1ks, spotřebitelské balení blistr 6ks ... vysoká kvalita baterií Panasonic skýtá záruku bezporuchového provozu. Právem jsou tyto baterie na našem trhu stále oblíbenější.

>>> koupit PANASONIC v e-shopu <<<

ENERGIZER

cena 15,-Kč za 1ks, spotřebitelské balení blistr 8ks ...světově proslulý výrobce baterií, společnost Energizer, se pyšní mnoha prvenstvími ve výrobě primárních baterií a výrobky této značky mají zvuk po celém světě. Energizer dává ke svým bateriím záruku ochrany přístroje.

>>> koupit ENERGIZER v e-shopu <<<

Barevné značení se celosvětově ustálilo na barevných odstínech žlutá, oranžová, červená a hnědá. Jsou jimy značeny nejen krabičky a blistry, ale lepícím štítkem také samostatné baterie. Máme v nabídce pouze nejkvalitnější výrobky zmámých a osvědčených výrobců, které odebíráme přímo ze skladů prostřednictvím jejich obchodního zastoupení a tím garantujeme vynikající kvalitu a dlouhou skladovatelnost do expirace.

Baterie RAYOVAC extra, 1,4V
Baterie RAYOVAC special, 1,45V
Baterie RAYOVAC cochlear, 1,4V
Baterie PANASONIC, 1,4V
Baterie ENERGIZER, 1,4V