O záložních zdrojích v časopisech...

O záložních zdrojích v časopisech...

Záložní, nebo také náhradní, zdroje elektrického proudu 230V, mají opodstatnění všude tam, kde chceme předejít výpadkům dodávky elektřiny z rozvodné sítě a hrozícímu nebezpečí poškození termické soustavy jejím přehřátím, nebo její odstávce.

Znáte to, vypadne proud, přehřeje se kotel (krbová vložka s výměníkem) a je malér. Nebo: vypadne proud, plynový nebo automatický kotel se vypne a doma jsou studené radiátory. A nebo v létě: solární ohřev vody krásně běží, sluníčko svítí a vypadle proud. Fototermický systém se během několika minut přehřeje a ochrana bojleru vypne čerpadlo. Co na tom že proud už zase jde, čekáme, až "to na střeše" zchladne a to trvá až do rána druhého dne a voda je zase studená.

Garážová vrata a vjezdové brány s automatickým pohonem také nefungují, když nejde proud; profesionálové se potýkají s problémy výpadkú dodávky proudu pro své vysílače wi-fi ...

A takových případů je celá řada. Řešením je některý z našich záložních a náhradních zdrojů proudu 230V. Podle požadavku zákazníka a specifikace zařízení navrhneme vhodné řešení a je po problému.

Podívejte se, co o nás napsali v Zahrádkáři, Udělej si sám nebo v časopise Chatař chlupář...

Záložní, náhradní zdroje pro čerpadla, kotle a solání systémy v Zahrádkáři
Záložní, náhradní zdroje pro čerpadla, kotle a solání systémy v Udělej si sám
Záložní, náhradní zdroje pro čerpadla, kotle a solání systémy v Chatař, chalupář