Nabíjení

Nabíjení

Správné a efektivní nabíjení autobaterií i mnoha jiných akumulátorů je poměrně složitá operace. Zvláště dnes, kdy žádáme aby baterie byla malá, lehká, výkonná a dlouho vydržela. To zvedá pomyslnou laťku složitosti procesu nabíjení a správné údržby, každé baterie, velmi vysoko.

Použitím kvalitních nabíječek se dá dosáhnout velmi dlouhé životnosti nabíjecí baterie, ale i přesto je dobré si nechat baterii odborně nabít a nejlépe u nás.

Nabíjení

podle individuálních požadavků zákazníků provádíme na nejkvalitnějších nabíječích Hyperion a Deca. Ty zaručují kvalitní nabíjení na maximální možnou kapacitu baterie.

Nabíjení autobaterií

je nová služba pro Vás. Nabijeme nebo otestujeme startovací akumulátor, abyste nejen nastartovali, ale také jej mohli bez obav uložit k "zimnímu spánku". Nabíjení autobaterií provádíme podle aktuální kapacity, většinou do druhého dne.

Formátování

je způsob a možnost znovuzprovoznění dlouhodobě odstaveného nebo nefunkčního akumulátoru nebo baterie. Je to reálná šance k navrácení části kapacity. Formátování prodlouží jeho životnost a zvýší užitná hodnota. Nedostanete zpět nový akumulátor, jen Vám ho vrátíme "v lepší formě".

 

Orientační ceny služeb
 
Jednotlivé články NiCd, NiMH, Li-Ion, Li-Pol, Li-FePO4
  • formátování+měření kapacity+nabití  -> 25 - 75,-Kč / 1ks, dle kapacity

 

Olověné akumulátory
  • nabití+zátěžový test  -> 75 - 220,-Kč / 1ks, dle kapacity
 
Sady NiCd, NiMH, Li-Ion, Li-Pol, Li-FePO4
  • formátování+měření kapacity+nabití  -> 75 - 150,-Kč / 1ks, dle kapacity
 
Sady Li-Ion, Li-Pol, Li-FePO4 - elektrokola a nářadí
  • oživení + vybalancování sady + měření kapacity  -> 220,-Kč / 1ks, dle kapacity