miniaturní baterie VELKOOBCHOD

miniaturní baterie VELKOOBCHOD

Velkoobchod a distribuce baterií se specializací na hodinkové, lithiové a miniaturní válcové vícevoltové baterie - Energizer, Varta, Renata, Maxell, Camelion, Panasonic, Rayovac a jiné.

Zajišťujeme plošnou distribuci baterií pro Čechy a Moravu, našimi zákazníky jsou hodinářské opravny a prodejny hodinářského zboží, prodejny elektro, řemeslníci a výrobci - odběratelé, kteří baterie používají pro další prodej, servis nebo výrobu.

Velkoobchodní ceny baterií

v sortimentu máme pouze kvalitní výrobky renomovaných výrobců, s dostatečnou skladovatelností a všemi certifikáty jakosti. Nízké distribuční náklady a velká obrátkovost jsou předpokladem pro vynikající ceny. VO ceník zašleme na vyžádání.  Telefonujte na 222 767 640, mailujte na prodej@janmelichar.cz. Jestliže se zaregistrujete v e-shopu, zboží a ceny budete vidět přímo.

Velkoobchodní prodej a objednávky

Výkup použitých hodinkových baterií

vykupujeme hodinkové baterie s obsahem stříbra, evidujeme a vydáváme potvrzení o ekologické likvidaci. Bližší informace si vy žádejte laskavě na tel. 222 767 640, nebo na prodej@janmelichar.cz.

Poradenská činnost

rozsáhlá je naše poradenská činnost v oblasti napájecích zdrojů, zejména pak laboratorní testování, zátěžové vybíjecí i nabíjecí charakteristiky, formátování a posuzování technického stavu akumulátorů nebo baterií. Zde využíváme dlouholetých profesních zkušeností v této oblasti a napomáháme tak lepší provázanosti obchodu a služeb i ke zlepšení informovanosti našich obchodních partnerů.

Velko - obchodní podmínky v úplném znění ke stažení naleznete ZDE

 


Manuál pro zákazníky VELKOOBCHODU on-line

chci se registrovat do velkoobchodu

registrací získáte přístup k velkoobchodním cenám baterií a přístup k individuálním obchodním podmínkám. Bezprostředně po registraci jste běžný zákazník, ale do 24 hodin Vás zařadíme do cenové kategorie VELKOOBCHOD a tuto informaci Vám pošleme mailem, spolu s ceníkem, iformacemi o slevách a dalších výhodách. Údaje vyplníte pouze poprvé, pak už se jen budete přihlašovat. Postupujte proto podle těchto pokynů:


CHCI NAKOUPIT BATERIE - mám nastavené podmínky

protože už máte nastavené velkoobchodní podmínky a ceny, můžete začít nakupovat. Závěrem několik užitečných rad:

Energizer hodinkové, lithiové a speciální baterie
Renata hodinkové a lithiové baterie
Maxell hodinkové a lithiové baterie
Varta hodinkové, lithiové, komerční a speciální baterie
Camelion hodinkové, lithiové a speciální baterie
Camelion hodinkové, lithiové a speciální baterie